Challange DZKol na dzień 20 października 2021 roku

Dolnośląscy kolarze MTB zakończyli sezon jako pierwsi, już 26 września. Szosowcy walczyli do 10 października, a torowcy dopiero tydzień później mogli powiedzieć: „wystarczy”. Kalendarz Sportowy Dolnośląskiego Związku Kolarskiego 2021 został zrealizowany do ostatniego wyścigu – ze znaczącymi sukcesami.

Październikowe zdobycze medalowe Dolnoślązaków w kategoriach młodzieżowych są imponujące. Szosowcy w Godzieszach Wielkich wywalczyli 1 złoty i 3 srebrne medale na Mistrzostwach Polski drużyn dwu i czteroosobowych.

Kolarze torowi podjęli wyzwanie i na Mistrzostwach Polski w Arenie Pruszków zdobyli 2 złote, 1 srebrny i 3 brązowe krążki. Na szosowych Mistrzostwach Polski bardzo skutecznie walczyli o medale również zawodnicy i zawodniczki z kategorii elita.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy kolarzom, trenerom, klubom, rodzinom zawodników, sędziom za sporządzanie komunikatów z wyścigów na szczeblu krajowym i w województwie Dolny Śląsk.

Wyniki Challenge’u dostępne są w zakładce Challenge (kliknij) na naszej stronie.