Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenia w miesiącu: Lipiec 2020

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Kalendarz Wydarzenia

Kalendarz Wydarzenia
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
29
30
1
2

XXX Wyścig Kolarski, III-etapy, Puchar Polski, EOOM, na I-etapie jazda indywidualna na czas, na II-etapie start wspólny

XXX Wyścig Kolarski, III-etapy, Puchar Polski, EOOM, na I-etapie jazda indywidualna na czas, na II-etapie start wspólny

1# Bike Maraton, Szklarska Poręba

XXX Wyścig Kolarski, III-etapy, Puchar Polski, EOOM, na I-etapie jazda indywidualna na czas, na II-etapie start wspólny

PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk, Szosowy Klasyk, Szklarska Poręba

UCI Warsaw Cup – Puchar Polski XCO – edycja 1, Eliminacje do OOM #1

6
7
8
9
10

Grand Prix Walimia MTB XC, Eliminacja OOM MTB #2

PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk, Ślężański Mnich

Puchar Polski Downhill, Czarna Góra

Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacje OOM – jazda indywidualna na czas i start wspólny, Zamość

Puchar Polski Downhill, Czarna Góra

Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacje OOM – jazda indywidualna na czas i start wspólny, Zamość

II Czasówka Lubomierska – Jazda indywidualna na czas na dystansie 10 km

13
14

Puchar Polski w kolarstwie torowym, Eliminacje do OOM

Puchar Polski w kolarstwie torowym, Eliminacje do OOM

17

Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 1 – Puchar Wójta Gminy Stare Bogaczowice

PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk, „Dog’s Head Predator Race”

20

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na torze

Puchar Polski w kolarstwie szosowym Koziegłowy, Eliminacje OOM – jazda ind. na czas i start wspólny

Puchar Polski w kolarstwie szosowym Koziegłowy, Eliminacje OOM – jazda ind. na czas i start wspólny

Mistrzostwa Polski BMX Racing – start wspólny

Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej-Wyścig nr 2 – Memoriał Adama Szczurowskiego

II Puchar Wójta Gminy Jabłonka, Eliminacje OOM #3

27
28
29
30
31

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas i ze startu wspólnego

Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 3 – Puchar Wójta Gminy Dobromierz

PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk, Szosowy Klasyk, Grodowiec

Liga Szkółek Kolarskich

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas i ze startu wspólnego

2# Bike Maraton, Obiszów, Gmina Grębocice

Pump It Tour, Puchar Polski Pumptrack, Mistrzostwa Polski Pumptrack

Wyścigu Kolarski o Puchar Wójta Gminy Czarny Bór – Szukamy Następców Naszych Olimpijczyków

+ Eksportuj wydarzenia

Kalendarz imprez DZKol do pobrania w PDF