Challange DZKol na dzień 29 sierpnia 2021 roku

W obecnej aktualizacji Challenge’u DZKol uwzględniono komunikaty z wyścigów kolarskich za okres od 17 lipca do 29 sierpnia 2021 roku.

Boguszów-Gorce to wyjątkowo szczęśliwe miejsce dla dolnośląskich kolarzy specjalizujących się w kolarstwie górskim. Na Mistrzostwach Polski MTB XCO złote medale wywalczyli Natalia Grzegorzewska i Filip Brzóska. Dokładnie opisaliśmy w Challenge’u kto zdobył srebrne, brązowe medale lub zajął czołowe miejsca na mecie Mistrzostw Polski w MTB i na szosie. Gratulujemy i dziękujemy zawodnikom, klubom i rodzinom kolarzy.

Polski Związek Kolarski przesunął termin rozgrywania Mistrzostw Polski na torze w konkurencjach nieolimpijskich, w tym dokończenie finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w konkurencji keirin i madison na druga połowę września br.

Aktualizacja challenge’u na torze, MTB i szosie nastąpi po dniu 26.09.2021 r.

Wyniki Challenge’u dostępne są w zakładce Challenge (kliknij) na naszej stronie.