Challenge DZKol na dzień 15 lipca

Dorota Bielecka, juniorka młodsza z KKW Whyte Nexelo w Wałbrzychu, po pięknej jeździe wywalczyła brązowy medal w Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży BMX Racing. Zawody rozegrano w Wodzisławiu Śląskim 8 lipca.

W tych samych zawodach Adam Wąsowicz zawodnik Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław, zajął wysokie IV miejsce. Do medalu zabrakło mniej niż pół sekundy.

Czternaścioro zawodniczek i zawodników w BMX i na szosie zdobyło w sumie 43 punkty do Systemu Sportu Młodzieżowego (SSM) obowiązującego w Polsce. Gratulujemy wszystkim reprezentantom z naszego województwa. W aktualizacji na dzień 15.07.2018 podajemy nazwiska i imiona 65. naszych sportowców, którzy punkty do SSM zdobyli.

Zamieściliśmy także tabele punktowe, dokładne daty i nazwy wyścigów rozgrywanych w okresie  22.07.-07.10.2018 r. Życzymy kolarzom skutecznej walki o wysokie miejsca, z medalami włącznie.