Challenge DZKol na dzień 28.08.2022 roku

W opublikowanym na naszej stronie Challenge’u MTB i SZOSOWYM na dzień 28.08.2022 roku uwzględnione zostały zawody kolarskie rozegrane w Chojnowie, Jaczkowie, Roztoczniku, na Przełęczy Woliborskiej i Dzierżoniowie. Jednak najważniejszym wyścigiem w sierpniu zdecydowanie były Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski, które odbyły się w Walimiu.

Monika Brzeźna, reprezentująca barwy Atom Deweloper Posciellux.pl Wrocław, zdobyła Mistrzostwo Polski w elicie kobiet z wielką klasą i uzyskała aż pięciominutową przewagę nad zawodniczką, która zajęła drugie miejsce.

Ksawery Adaszak, junior młodszy z Akademii Kolarskiej Bonecki Team, wywalczył swój pierwszy w życiu medal mistrzostw Polski, srebro ogromnie ucieszyło tego 16-letniego kolarza.

Dziękujemy organizatorom za mnóstwo pracy włożonej w przygotowanie zawodów, rodzinom zawodników za wspieranie swoich dzieci, a kolarzom – za skuteczną walkę w zdobywaniu medali i zajmowaniu wysokich miejsc na mecie wyścigów.

To jeszcze nie koniec sezonu, zarówno we wrześniu, jak w i październiku wciąż są do zdobycia kolejne medale.

Wyniki Challenge’u dostępne są w zakładce Challenge (kliknij) na naszej stronie.