20200814 : Sowiogórski Tour – II etap i klasyfikacja generalna po II etapie – junior, juniorka, elita kobiet – Ostroszowice – wyniki 1 9 downloads
|
Wyniki
|
22 sierpnia 2020
|
Download
|
20200813 : Sowiogórski Tour – I etap i klasyfikacja generalna po I etapie – junior, juniorka, elita kobiet – Roztocznik – wyniki 1 899 downloads
|
Wyniki
|
14 sierpnia 2020
|
Download
|
20200809 : Memoriał Pawła Sosika – Świebodzice – wyniki 1 259 downloads
|
Wyniki
|
10 sierpnia 2020
|
Download
|
20200808 : XXV Uliczne Kryterium o Złotą Spinkę Prezydenta Miasta Wałbrzycha – Memoriał Janusza Wilczewskiego – Wałbrzych-Podzamcze – wyniki 1 442 downloads
|
Wyniki
|
10 sierpnia 2020
|
Download
|
20200809 : Grand Prix Doliny Baryczy – Memoriał W.J. Grundmanna i J. Wizowskiego – juniorzy – Żmigród – wyniki 1 26 downloads
|
Wyniki
|
10 sierpnia 2020
|
Download
|
20200809 : Grand Prix Doliny Baryczy – Memoriał W.J. Grundmanna i J. Wizowskiego – elita mężczyzn i orlicy – Żmigród – wyniki 1 24 downloads
|
Wyniki
|
10 sierpnia 2020
|
Download
|
20200809 : Grand Prix Doliny Baryczy – Memoriał W.J. Grundmanna i J. Wizowskiego – kobiety open – Żmigród – wyniki 1 15 downloads
|
Wyniki
|
10 sierpnia 2020
|
Download
|
20200802 : Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Czarny Bór w ramach XVI Festynu Sportu – pod hasłem „Szukamy Następców Naszych Olimpijczyków” – Jaczków – wyniki 1 812 downloads
|
Wyniki
|
3 sierpnia 2020
|
Download
|
20200725 : Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 2 – Wałbrzych – wyniki 1 550 downloads
|
Wyniki
|
27 lipca 2020
|
Download
|
20200718 : Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 1 – Stare Bogaczowice – wyniki 1 1422 downloads
|
Wyniki
|
21 lipca 2020
|
Download
|
20200716 : Eliminacje do OOM w kolarstwie torowym – keirin mężczyzn – Wrocław – wyniki 1 28 downloads
|
Wyniki
|
16 lipca 2020
|
Download
|
20200716 : Eliminacje do OOM w kolarstwie torowym – keirin kobiet – Wrocław – wyniki 1 23 downloads
|
Wyniki
|
16 lipca 2020
|
Download
|
20200716 : Eliminacje do OOM w kolarstwie torowym – 2 km na dochodzenie mężczyzn – Wrocław – wyniki 1 29 downloads
|
Wyniki
|
16 lipca 2020
|
Download
|
20200716 : Eliminacje do OOM w kolarstwie torowym – 2 km na dochodzenie kobiet – Wrocław – wyniki 1 29 downloads
|
Wyniki
|
16 lipca 2020
|
Download
|
20200715 : Eliminacje do OOM w kolarstwie torowym – sprint mężczyzn – Wrocław – wyniki 1 31 downloads
|
Wyniki
|
16 lipca 2020
|
Download
|
20200715 : Eliminacje do OOM w kolarstwie torowym – sprint kobiet – Wrocław – wyniki 1 24 downloads
|
Wyniki
|
16 lipca 2020
|
Download
|
20200715 : Eliminacje do OOM w kolarstwie torowym – omnium mężczyzn – Wrocław – wyniki 1 20 downloads
|
Wyniki
|
16 lipca 2020
|
Download
|
20200715 : Eliminacje do OOM w kolarstwie torowym – omnium kobiet – Wrocław – wyniki 1 20 downloads
|
Wyniki
|
16 lipca 2020
|
Download
|
20200712 : II Czasówka Lubomierska – Lubomierz – wyniki 1 78 downloads
|
Wyniki
|
14 lipca 2020
|
Download
|
20191020 : Runda Spadających Liści – finał sezonu Via Dolny Śląsk – Sobótka – wyniki 1 71 downloads
|
Wyniki
|
21 października 2019
|
Download
|
20191005 : Liga Szkółek Kolarskich – Dolny Śląsk 2019 – Wilków – wyniki 1 61 downloads
|
Wyniki
|
6 października 2019
|
Download
|
20190921 : Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 7 – finał – Szczawno-Zdrój – wyniki 1 142 downloads
|
Wyniki
|
24 września 2019
|
Download
|
20190921 : I Cykl Wyścigów MTB XC – XV Grand Prix Solidarności – wyścig nr 6 – klasyfikacja końcowa – Szczawno-Zdrój – wyniki 1 48 downloads
|
Wyniki
|
23 września 2019
|
Download
|
20190922 : Mistrzostwa Polski w kryteriach – finał – Wyścig o Puchar Burmistrza Jelcza-Laskowic – Jelcz-Laskowice – wyniki 1 189 downloads
|
Wyniki
|
23 września 2019
|
Download
|
20190914 : VI Grand Prix Pogranicza – Mistrzostwa Dolnego Śląska w XC – Nowa Ruda – wyniki 1 82 downloads
|
Wyniki
|
23 września 2019
|
Download
|
20190908 : Liga Szkółek Kolarskich – Dolny Śląsk 2019 – Głogów – wyniki 1 81 downloads
|
Wyniki
|
9 września 2019
|
Download
|
20190907 : Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 6 – Świebodzice – wyniki 1 117 downloads
|
Wyniki
|
8 września 2019
|
Download
|
20190901 : Liga Szkółek Kolarskich – Dolny Śląsk 2019 – III edycja – Jakubów – wyniki 1 52 downloads
|
Wyniki
|
4 września 2019
|
Download
|
20190901 : Otwarte Mistrzostwa Gminy Dzierżoniów o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów Pana Marka Chmielewskiego – Roztocznik – wyniki 1 85 downloads
|
Wyniki
|
2 września 2019
|
Download
|
20190831 : Ogólnopolski Wyścig Kolarski – jazda indywidualna na czas – Tuszyn – wyniki 1 61 downloads
|
Wyniki
|
2 września 2019
|
Download
|