Regulaminy i dokumenty

Regulaminy zawodów

Wyniki zawodów

Title
20190713 : Whyte Enduro MTB Series – kategoria masters – Przesieka – wyniki
 1 file(s)  2 downloads
Wyniki 16 lipca 2019 Download
20190713 : Whyte Enduro MTB Series – kategoria kobiety – Przesieka – wyniki
 1 file(s)  2 downloads
Wyniki 16 lipca 2019 Download
20190713 : Whyte Enduro MTB Series – kategoria junior – Przesieka – wyniki
 1 file(s)  2 downloads
Wyniki 16 lipca 2019 Download
20190713 : Whyte Enduro MTB Series – kategoria hardtail – Przesieka – wyniki
 1 file(s)  0 download
Wyniki 16 lipca 2019 Download
20190713 : Whyte Enduro MTB Series – kategoria elita – Przesieka – wyniki
 1 file(s)  1 download
Wyniki 16 lipca 2019 Download
20190713 : Whyte Enduro MTB Series – kategoria e-bike – Przesieka – wyniki
 1 file(s)  0 download
Wyniki 16 lipca 2019 Download
20190713 : Whyte Enduro MTB Series – kategoria drużyny – Przesieka – wyniki
 1 file(s)  0 download
Wyniki 16 lipca 2019 Download
20190713 : Whyte Enduro MTB Series – kategoria AZS – Przesieka – wyniki
 1 file(s)  0 download
Wyniki 16 lipca 2019 Download
20190706 : Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika – jazda indywidualna na czas – Nowice – wyniki
 1 file(s)  62 downloads
Wyniki 7 lipca 2019 Download
20190622 : Międzynarodowy Wyścig Kolarski – Grand Prix Doliny Baryczy – XXIX Memoriał J. Grundmanna i J. Wizowskiego – Żmigród – wyniki
 1 file(s)  12 downloads
Wyniki 3 lipca 2019 Download
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – madison – junior młodszy – Wrocław – wyniki
 1 file(s)  19 downloads
Wyniki 17 czerwca 2019 Download
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – wyścig drużynowy – junior młodszy – Wrocław – wyniki
 1 file(s)  18 downloads
Wyniki 17 czerwca 2019 Download
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – keirin – junior młodszy – Wrocław – wyniki
 1 file(s)  14 downloads
Wyniki 17 czerwca 2019 Download
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – keirin – juniorka młodsza – Wrocław – wyniki
 1 file(s)  9 downloads
Wyniki 17 czerwca 2019 Download
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – 2000 m – junior młodszy – Wrocław – wyniki
 1 file(s)  15 downloads
Wyniki 17 czerwca 2019 Download
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – 2000 m – juniorka młodsza – Wrocław – wyniki
 1 file(s)  14 downloads
Wyniki 17 czerwca 2019 Download
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – sprint drużynowy – junior młodszy – Wrocław – wyniki
 1 file(s)  15 downloads
Wyniki 17 czerwca 2019 Download
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – sprint drużynowy – juniorka młodsza – Wrocław – wyniki
 1 file(s)  12 downloads
Wyniki 17 czerwca 2019 Download
20190615 : Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 4 – Wałbrzych – wyniki
 1 file(s)  29 downloads
Wyniki 16 czerwca 2019 Download
20190615 : I Cykl Wyścigów MTB XC – juniorka młodsza i junior młodszy – wyścig nr 4 – Wałbrzych – wyniki
 1 file(s)  10 downloads
Wyniki 16 czerwca 2019 Download
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – sprint – juniorka młodsza i junior młodszy – Wrocław – wyniki
 1 file(s)  115 downloads
Wyniki 18 czerwca 2019 Download
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – omnium – juniorka młodsza i junior młodszy – Wrocław – wyniki
 1 file(s)  91 downloads
Wyniki 17 czerwca 2019 Download
20190608 : Złota Wstęga Kaczawy – Złotoryja – wyniki
 1 file(s)  37 downloads
Wyniki 10 czerwca 2019 Download
20190502 : Liga Szkółek Kolarskich – Dolny Śląsk 2019 – I edycja – Jerzmanowa – wyniki
 1 file(s)  33 downloads
Wyniki 3 czerwca 2019 Download
20190531 : Dni Szczawna-Zdroju – III Rowerowy Dzień Dziecka – Szczawno-Zdrój – wyniki
 1 file(s)  25 downloads
Wyniki 3 czerwca 2019 Download
20190525 : Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 3 – Dobromierz – wyniki
 1 file(s)  59 downloads
Wyniki 3 czerwca 2019 Download
2019-05-19 XI Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn – Jelenia Góra-Podgórzyn – wyniki
 1 file(s)  18 downloads
Wyniki 24 maja 2019 Download
20190427 : I Cykl Wyścigów MTB XC – pod patronatem Starosty Wałbrzyskiego Krzysztofa Kwiatkowskiego – Wyścig #2 – Stare Bogaczowice – wyniki
 1 file(s)  21 downloads
Wyniki 30 kwietnia 2019 Download
20190427 : Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig #2 – Stare Bogaczowice – wyniki
 1 file(s)  55 downloads
Wyniki 30 kwietnia 2019 Download
20190414 : Mistrzostwa Makroregionu Województw Lubuskiego i Dolnośląskiego w kolarstwie szosowym – jazda indywidualna na czas – młodziczka – Dobiegniew – wyniki
 1 file(s)  34 downloads
Wyniki 19 kwietnia 2019 Download

    Dokumenty organizacyjne

    Title
    20190323 : Ogłoszenie o naborze kandydatów na sędziów kolarskich
     1 file(s)  13 downloads
    Organizacyjne 14 lutego 2019 Download
    Wysokość opłat startowych i za licencje w sezonie 2019
     1 file(s)  101 downloads
    Organizacyjne 29 grudnia 2018 Download
    Wniosek o licencję DZKol 2019 (PDF)
     1 file(s)  160 downloads
    Organizacyjne 29 maja 2019 Download
    Wniosek o licencję DZKol 2019 (Word DOCX)
     1 file(s)  712 downloads
    Organizacyjne 28 maja 2019 Download
    Deklaracja członkowska DZKol
     1 file(s)  17 downloads
    Organizacyjne 22 marca 2017 Download