2024 Kalendarz imprez DZKol (stan na 29.02.2024)
szosa
Wyścig ze startu wspólnego
Wysocko gmina Złotoryja Wysocko, dolnośląskie, PolskaGórskie Mistrzostwa Polski – Służby Mundurowe, Tandemy Amatorów w Kolarstwie Szosowym
Podgórzyn - Sosnówka Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaGórskie Szosowe Mistrzostwa Polski
Wysowa Zdrój Wysowa Zdrój, PolskaII Czasówka Rosochocka Górska
Sichów gmina Męcinka Męcinka, Sichów, dolnośląskie, PolskaOgólnopolski Wyścig Kolarski „Szlakiem Bitwy Kaczawskiej” ze startu wspólnego
Krotoszyce Krotoszyce, dolnośląskie, PolskaCykl Czasówek Karkonoskich: VI Czasówka Kaczawska Górska
Wojcieszów - Podgórki Wojcieszów, dolnośląskie, PolskaWyścig Kolarski ze startu wspólnego
Jelcz Laskowice Jelcz Laskowice, PolskaMistrzostwa Polski Dwójek i Drużyn
Godziesze Wielkie Godziesze Wielkie, PolskaCykl Czasówek Karkonoskich: FINAŁ V Czasówka Gorzanowicka Górska
Pogwizdów - Gorzanowice Pogwizdów, dolnośląskie, PolskaXXVI Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Bolków
Bolków Bolków, dolnośląskie, PolskaCykl Czasówek Karkonoskich VII Czasówka Kaczawska Górska, Edycja VI
Wojcieszów - Podgórki Wojcieszów, dolnośląskie, PolskaVia Dolny Śląsk: Ślężański Mnich – Sobótka
SobótkaW Sobótce, 8 kwietnia rozegrane zostaną wyścigi dla młodziczek i młodzików, juniorów i juniorek młodszych oraz juniorów (juniorki będą startować z elitą kobiet), a zapewne największą publiczność zgromadzi rywalizacja elity kobiet i mężczyzn. Natomiast najliczniejszą grupą startujących bez wątpienia będą amatorzy. Dla nich ten wyścig jest pierwszą edycją cyklu Via Dolny Śląsk, na który składa […]
Kryterium Nowa Ruda, II Eliminacja do Mistrzostw Polski
Nowa Ruda Nowa Ruda, dolnośląskie, PolskaXXI Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Karkonoszy z okazji „Wiosny Cieplickiej”
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaCCC TOUR – Grody Piastowskie UCI 2.2
Polkowice Polkowice, dolnośląskie, PolskaKorona Gór Sowich wyścig poprzedzający: III-etap CCC Tour-Grody Piastowskie
Pieszyce Pieszyce, dolnośląskie, PolskaBałtyk – Karkonosze Tour UCI 2.2
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaMMM Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w jeździe dwójkami i drużyna K+M: Lubuskie i Dolnośląskie
Strzelce Krajeńskie Strzelce Krajeńskie, lubuskie, PolskaIX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski „Pętla Stołowogórska”
Radków Radków, dolnośląskie, PolskaX Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Gminy Podgórzyn
Podgórzyn Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaKryterium Uliczne w Ratowicach
Ratowice Ratowice, dolnośląskie, Polska29 Ogólnopolski Wyścig Kolarski „O Złotą Wstęgę Kaczawy” Masters i Młodsi
Złotoryja Złotoryja, PolskaIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Grand Prix Doliny Baryczy
Milicz dolnośląskie, PolskaVIA Dolny Śląsk: Grand Prix Doliny Baryczy
Milicz dolnośląskie, PolskaSzukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika. 5. edycja wyścigu w Jeździe Indywidualnej na Czas
Nowice Nowice, dolnośląskie, PolskaW kategoriach: U23 (K) oraz J, JM (K+M) będą to Mistrzostwa Dolnego Śląska
VIA Dolny Śląsk: Klasyk Szklarska Poręba
Szklarska PorębaDolny Śląsk Tour: Złota Spinka Miasta Wałbrzych. Memoriał Janusza Wilczewskiego
WałbrzychElita (K), Juniorki, Juniorki Młodsze i Juniorzy Młodsi.
Dolny Śląsk Tour: start wspólny
Zagórze - Przełęcz Palczyk Zagórze, dolnośląskie, PolskaWyścig Kolarski Elity Kobiet, Juniorek i Juniorów Młodszych.
Dolny Śląsk Tour: jazda indywidualna na czas
DobromierzWyścig kolarski Elity Kobiet, Juniorek i Juniorów Młodszych.
Dolny Śląsk Tour: Memoriał Pawła Sosika, start wspólny
ŚwiebodziceWyścig Kolarski Elity Kobiet, Juniorek i Juniorów Młodszych.
XV Supermaraton Szosowy „Klasyk Kłodzki”
Duszniki Zdrój - Zieleniec Zieleniec, dolnośląskie, PolskaVia Dolny Śląsk: Szosowy Klasyk Grodowiec
Grodowiec Grodowiec, dolnośląskie, PolskaIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Szlakiem Bitwy Kaczawskiej” ze startu wspólnego
Krotoszyce Krotoszyce, dolnośląskie, PolskaGórskie Szosowe Mistrzostwa Polski
Wałbrzych-Zagórze Śląskie dolnośląskie, PolskaMMM Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, jazda indywidualna na czas i start wspólny na szosie: Dolnośląskie i Lubuskie
Tuszyn-Roztocznik Tuszyn, dolnośląskie, PolskaGórskie Mistrzostwa Polski Masters, Służby Mundurowe, Tandemy Amatorzy w Kolarstwie Szosowym
Podgórzyn - Sosnówka Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaCykl Czasówek Karkonoskich: VII Czasówka Kaczawska
Wojcieszów - Podgórki Wojcieszów, dolnośląskie, PolskaOgólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Starosty Złotoryjskiego
Wysocko gmina Złotoryja Wysocko, dolnośląskie, PolskaKryterium uliczne na 55-lecie Klubu Moto Jelcz-Laskowice
Jelcz Laskowice Jelcz Laskowice, PolskaCykl Czasówek Karkonoskich: VI Czasówka Gorzanowicka Górska Edycja VII – FINAŁ
Pogwizdów - Gorzanowice Pogwizdów, dolnośląskie, PolskaMiędzynarodowe Kryterium Kolarskie Dzierżoniów 2019. Eliminacja do Mistrzostw Polski w Kryterium
Dzierżoniów Dzierżoniów, dolnośląskie, PolskaXXII Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Karkonoszy z okazji „Wiosny Cieplickiej”
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaGold Lion of Legnica Kryterium
LegnicaKorona Gór Sowich – wyścig poprzedzający: IV-etap CCC Tour-Grody Piastowskie
Nowa Ruda Nowa Ruda, dolnośląskie, PolskaXI Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn
Podgórzyn Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaVia Dolny Śląsk #”Road Racing”
Gromadka Gromadka, dolnośląskie, PolskaXXX Ogólnopolski Wyścig Kolarski „O Złotą Wstęgę Kaczawy”
Złotoryja Złotoryja, PolskaXIX Ogólnopolski Wyścig Kolarski
Zagrodno Zagrodno, dolnośląskie, PolskaJazda indywidualna na czas
Lubomierz Lubomierz, dolnośląskie, PolskaXXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Grand Prix Dolina Baryczy” Memoriał Grundmanna i Wizowskiego
Milicz - Żmigród Milicz, PolskaVII Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Korona Kocich Gór”
Wielka Lipa-SkotnikiVia Dolny Śląsk #„Korona Kocich Gór”
Wielka Lipa-Skotniki
Szukamy następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika
Nowice Nowice, dolnośląskie, PolskaVia Dolny Śląsk #Szosowy Klasyk Szklarska-Poręba
Szklarska PorębaVia Dolny Śląsk #Szosowy Klasyk Grodowiec
Grodowiec Grodowiec, dolnośląskie, PolskaPuchar Starosty Wałbrzyskiego
JaczkówKryterium Nowa Ruda, II Eliminacja do Mistrzostw Polski w Kryterium
Nowa Ruda Nowa Ruda, dolnośląskie, PolskaDolny Śląsk Tour – Skoda Auto Sudety: Wyścig Kolarski Kobiet, Juniorek i Juniorów Młodszych – jazda indywidualna na czas
Zagórze - Przełęcz Palczyk Zagórze, dolnośląskie, PolskaIV Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Szlakiem Bitwy Kaczawskiej” ze startu wspólnego
Krotoszyce Krotoszyce, dolnośląskie, PolskaGórskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym
Podgórzyn - Sosnówka Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaGórskie Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych Amatorów
Podgórzyn - Sosnówka Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaVIII Czasówka Kaczawska Górska – Edycja VI
Wojcieszów - Podgórki Wojcieszów, dolnośląskie, PolskaOgólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Starosty Złotoryjskiego
Wysocko gmina Złotoryja Wysocko, dolnośląskie, PolskaFinał Mistrzostw Polski w Kryteriach
Jelcz Laskowice Jelcz Laskowice, PolskaVia Dolny Śląsk: „ITT Grand Prix Kobierzyc”
Kobierzyce Kobierzyce, dolnośląskie, PolskaVII Czasówka Gorzanowicka
Pogwizdów - Gorzanowice Pogwizdów, dolnośląskie, PolskaXXX Wyścig Kolarski, III-etapy, Puchar Polski, EOOM, na I-etapie jazda indywidualna na czas, na II-etapie start wspólny
Wysocko Wielkie wielkopolskiePKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk, Szosowy Klasyk, Szklarska Poręba
Szklarska PorębaII Czasówka Lubomierska – Jazda indywidualna na czas na dystansie 10 km
Lubomierz Lubomierz, dolnośląskie, Polskarz
PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk, „Dog’s Head Predator Race”
Gromadka Gromadka, dolnośląskie, PolskaPuchar Polski w kolarstwie szosowym Koziegłowy, Eliminacje OOM – jazda ind. na czas i start wspólny
Koziegłowy Koziegłowy, PolskaMemoriał Pawła Sosika
ŚwiebodziceSowiogórski Tour – Nadzieje Olimpijskie, Dzierżoniów-Oborniki Śląskie
Dzierżoniów-Oborniki ŚląskieCzasówka Izerska
Szklarska PorębaV Ogólnopolski Wyścig Kolarski Szlakiem Bitwy Kaczawskiej
Krotoszyce Krotoszyce, dolnośląskie, PolskaGórskie Szosowe Mistrzostwa Polski
Wysowa Zdrój Wysowa Zdrój, PolskaAlbertina Bałtyk-Karkonosze Tour
Kołobrzeg-KarpaczFinał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym – jazda indywidualna na czas i start wspólny
Koźminek Koźminek, PolskaIX Czasówka Kaczawska Górska
Wojcieszów - Podgórki Wojcieszów, dolnośląskie, PolskaGórskie Szosowe Mistrzostwa Polski – Tandemy, Służby Mundurowe i Amatorzy
Podgórzyn - Sosnówka Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaMistrzostwa Polski w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej
Godziesze Wielkie Godziesze Wielkie, PolskaPuchar Polski w kolarstwie szosowym – Eliminacje OOM – jazda indywidualna na czas
Koziegłowy Koziegłowy, PolskaGrand Prix Doliny Baryczy – XXXI Memoriał Wernera Józefa Grundmanna i Jerzego Wizowskiego
ŻmigródZAPISY: www.zapisy.domtel-sport.pl
Puchar Polski w kolarstwie szosowym – Eliminacje OOM – wyścig ze startu wspólnego
Koziegłowy Koziegłowy, PolskaSzukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika – jazda indywidualna na czas
Nowice Nowice, dolnośląskie, PolskaWYNIKI REGULAMIN