Klasyfikacja końcowa Challenge’u DZKol w sezonie 2020

Sezon startowy w roku 2020 był wyjątkowy nie tylko dla kolarzy z Dolnego Śląska. Zaledwie cztery miesiące startów w w imprezach wpisanych do stale uaktualnianych kalendarzy i obawy, czy kolejne wyścigi się odbędą.

Październik bezwzględnie należał do Bartosza Rudyka z Wibatech Merx Wrocław. Pojechał rewelacyjnie na torowych Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, które rozegrano właśnie w październiku we Włoszech. Wywalczył złoty medal w konkurencji scratch i srebrny w madisonie. Gratulacje!

Cieszy nas sukces sportowy każdego kolarza na szczeblu międzynarodowym, krajowym i regionalnym. Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za wspaniałe wyniki sportowe w tak bardzo skróconym kalendarzu.

Przekazujemy klubom mailowo oraz publikujemy na stronie www.dzkol.pl klasyfikację końcową Challenge’u Dolnośląskiego Związku Kolarskiego, oddzielnie dla MTB, szosy i toru. Przy nazwisku każdego kolarza są zamieszczone zdobyte punkty, tytuły i miejsce zajęte w Challenge’u.

Niestety, jak wszyscy zapewne już wiemy, Gala Kolarska, podsumowująca dokonania zawodniczek, zawodników, trenerów i dolnośląskich klubów w sezonie 2020, nie odbędzie się, jak zazwyczaj w listopadzie. Z uwagi na pandemię i związane z nią obostrzenia, konieczne było jej odwołanie, ale liczymy, że to tylko przesunięcie na inny, na razie jeszcze trudny do określenia, termin.

Wyniki Challenge’u dostępne są w zakładce Challenge (kliknij) na naszej stronie.

Bezpośrednie linki poniżej:

Podgląd on-line:

Tekst: Janusz Jasiński | Członek Zarządu DZKol
Zdjęcie: Dariusz Krzywański | DKPCycling&Life

No Replies to "Klasyfikacja końcowa Challenge'u DZKol w sezonie 2020"