Wałbrzyska edycja Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej

W sobotę, 20 maja br. odbyła się kolejna, trzecia już edycja Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej prowadzonej przez Spółkę Aqua Zdrój w Wałbrzychu. Był to zarazem I Memoriał Adama Szczurowskiego.

Wyścig poświęcono pamięci tego wielkiego pasjonata kolarstwa, byłego zawodnika, trenera i organizatora sportu dla dzieci i młodzieży, współorganizatora 'Górali na start’ i Maratonów MTB, organizowanych w regionie wałbrzyskim.

Trasy przygotowane przez KKW Superior Wałbrzych w Parku Sobieskiego przy hali lekkoatletycznej pokonywało ponad 70 zawodników i zawodniczek. Najmłodsi zawodnicy swoje umiejętności jazdy na rowerze zaprezentowali na tartanie w hali lekkoatletycznej.

Puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowy wręczali min. Wiceprezydent Wałbrzycha Zygmunt Nowaczyk, Prezes KK Superior Wałbrzych Piotr Stokłosa oraz Pani Magda Szczurowska, mama Adama, która przekazała najlepszym zawodnikom i zawodniczkom wartościowe bony na zakup części rowerowych.

IV Edycja Ligi MTB odbędzie się w Jugowie w dniu 15 lipca 2017 roku. Już dziś serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież wraz ze swoimi opiekunami.

Wyniki zarówno wałbrzyskiej edycji Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej, jak i pozostałych edycji dostępne są na stronie DZKol w zakładce WYNIKI.

No Replies to "Wałbrzyska edycja Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej"