Wyniki Challenge’u DZKol na dzień 16.07.2017

Gratulacje za piękną, pasjonującą i jakże skuteczną walkę w finale XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Nowym Dworze Mazowieckim.

Złoty medal ze startu wspólnego juniorek młodszych wywalczyła Małgorzata Dąbrowska z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów, a brązowy medal zdobył Jakub Byczkowski w jeździe indywidualnej na czas z UKS Moto Agbud Stelweld Jelcz Laskowice. Małgosia i Jakub liderują też z dużą przewagą w Challenge’u DZKol. Brawo kadra szkoleniowa obydwóch klubów i wielki szacunek dla Rodziców medalistów.

Minął półmetek sezonu. W MTB punkty do challenge’u zdobyło 81, a na szosie 126 zawodniczek i zawodników. Do końca sezonu w październiku 2017r. przed nami kolejne zawody mistrzowskie i na pewno sporo emocji.

Więcej szczegółów w opublikowanych wynikach challenge’u.

Link do challenge’u SZOSA (aktualizacja: 16.072017)
Link do challenge’u MTB (aktualizacja: 16.07.2017)

Tekst: Janusz Jasiński

No Replies to "Wyniki Challenge’u DZKol na dzień 16.07.2017"