20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – 2000 m – junior młodszy – Wrocław – wyniki 1 35 downloads
|
Wyniki
|
17 czerwca 2019
|
Download
|
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – 2000 m – juniorka młodsza – Wrocław – wyniki 1 29 downloads
|
Wyniki
|
17 czerwca 2019
|
Download
|
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – sprint drużynowy – junior młodszy – Wrocław – wyniki 1 29 downloads
|
Wyniki
|
17 czerwca 2019
|
Download
|
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – sprint drużynowy – juniorka młodsza – Wrocław – wyniki 1 27 downloads
|
Wyniki
|
17 czerwca 2019
|
Download
|
20190615 : Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 4 – Wałbrzych – wyniki 1 95 downloads
|
Wyniki
|
16 czerwca 2019
|
Download
|
20190615 : I Cykl Wyścigów MTB XC – juniorka młodsza i junior młodszy – wyścig nr 4 – Wałbrzych – wyniki 1 23 downloads
|
Wyniki
|
16 czerwca 2019
|
Download
|
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – sprint – juniorka młodsza i junior młodszy – Wrocław – wyniki 1 138 downloads
|
Wyniki
|
18 czerwca 2019
|
Download
|
20190615-16 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – eliminacje do OOM – omnium – juniorka młodsza i junior młodszy – Wrocław – wyniki 1 111 downloads
|
Wyniki
|
17 czerwca 2019
|
Download
|
20190608 : Złota Wstęga Kaczawy – Złotoryja – wyniki 1 76 downloads
|
Wyniki
|
10 czerwca 2019
|
Download
|
20190502 : Liga Szkółek Kolarskich – Dolny Śląsk 2019 – I edycja – Jerzmanowa – wyniki 1 62 downloads
|
Wyniki
|
3 czerwca 2019
|
Download
|
20190531 : Dni Szczawna-Zdroju – III Rowerowy Dzień Dziecka – Szczawno-Zdrój – wyniki 1 43 downloads
|
Wyniki
|
3 czerwca 2019
|
Download
|
20190525 : Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 3 – Dobromierz – wyniki 1 101 downloads
|
Wyniki
|
3 czerwca 2019
|
Download
|
2019-05-19 XI Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn – Jelenia Góra-Podgórzyn – wyniki 1 46 downloads
|
Wyniki
|
24 maja 2019
|
Download
|
20190427 : I Cykl Wyścigów MTB XC – pod patronatem Starosty Wałbrzyskiego Krzysztofa Kwiatkowskiego – Wyścig #2 – Stare Bogaczowice – wyniki 1 36 downloads
|
Wyniki
|
30 kwietnia 2019
|
Download
|
20190427 : Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig #2 – Stare Bogaczowice – wyniki 1 101 downloads
|
Wyniki
|
30 kwietnia 2019
|
Download
|
20190414 : Mistrzostwa Makroregionu Województw Lubuskiego i Dolnośląskiego w kolarstwie szosowym – jazda indywidualna na czas – młodziczka – Dobiegniew – wyniki 1 56 downloads
|
Wyniki
|
19 kwietnia 2019
|
Download
|
20190414 : Mistrzostwa Makroregionu Województw Lubuskiego i Dolnośląskiego w kolastwie szosowym – jazda indywidualna na czas – młodzik – Dobiegniew – wyniki 1 54 downloads
|
Wyniki
|
19 kwietnia 2019
|
Download
|
20190413 Mistrzostwa Makroregionu Województw Lubuskiego i Dolnośląskiego w kolarstwie szosowym – I seria Pucharu Polski – wyścig ze startu wspólnego – młodziczka – Strzelce Krajeńskie – wyniki 1 46 downloads
|
Wyniki
|
19 kwietnia 2019
|
Download
|
20190413 Mistrzostwa Makroregionu Województw Lubuskiego i Dolnośląskiego w kolarstwie szosowym – I seria Pucharu Polski – wyścig ze startu wspólnego – młodzik – Strzelce Krajeńskie – wyniki 1 30 downloads
|
Wyniki
|
19 kwietnia 2019
|
Download
|
20190413 : Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig #1 – Walim – wyniki 1 105 downloads
|
Wyniki
|
14 kwietnia 2019
|
Download
|
20190413 : I Cykl Wyścigów MTB – Wyścig #1 – o Puchar Wójta Gminy Walim – Walim – wyniki 1 39 downloads
|
Wyniki
|
30 kwietnia 2019
|
Download
|
20190309 : X Jubileuszowy Puchar Piastów Śląskich – I edycja – XIII Puchar Prezydenta Miasta Jelenia Góra – Mistrzostwa Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym – Jelenia Góra – wyniki 1 91 downloads
|
Wyniki
|
14 marca 2019
|
Download
|
20190310 : X Jubileuszowy Puchar Piastów Śląskich – II edycja – VII Puchar QuestSport – XVII Memoriał Jana Kozłowskiego – Jelenia Góra – wyniki 1 75 downloads
|
Wyniki
|
14 marca 2019
|
Download
|
20190309-10 : X Jubileuszowy Puchar Piastów Śląskich – klasyfikacja generalna po II edycjach – Jelenia Góra – wyniki 1 55 downloads
|
Wyniki
|
14 marca 2019
|
Download
|
20181103 : Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym – Cross Niepodległości – Kotowice – wyniki 1 98 downloads
|
Wyniki
|
3 listopada 2018
|
Download
|
20181014 : Młodzieżowa Liga Kolarska – komunikat nr 6 – finał – Sobótka – wyniki 1 98 downloads
|
Wyniki
|
16 października 2018
|
Download
|
20180929 : Cykl Czasówek Karkonoskich – klasyfikacja generalna 2018 – wyniki 1 62 downloads
|
Wyniki
|
2 października 2018
|
Download
|
20180929 : VI Czasówka Gorzanowicka – Cykl Czasówek Karkonoskich – Pogwzdów-Gorzanowice – wyniki 1 73 downloads
|
Wyniki
|
2 października 2018
|
Download
|
20180930 : VI Międzynarodowy Wyścig Kolarski – Korona Kocich Gór dla Niepodległej – Wielka Lipa-Skotniki – wyniki 1 46 downloads
|
Wyniki
|
2 października 2018
|
Download
|
20180922 : Liga Szkółek Kolarskich MTB Zagłębia Miedziowego – VIII edycja – Polkowice – wyniki 1 45 downloads
|
Wyniki
|
25 września 2018
|
Download
|