Regulaminy i dokumenty

Regulaminy zawodów

Wyniki zawodów

Title
20180729 : XI Maraton MTB im. Artura Filipiaka „Fisha” – Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Maratonie MTB – Zieleniec – wyniki
 1 file(s)  1 download
Wyniki 13 sierpnia 2018 Download
20180728 : Klasyk Kłodzki – Zieleniec – wyniki
 1 file(s)  3 downloads
Wyniki 13 sierpnia 2018 Download
20180804 : Liga Szkółek Kolarskich MTB Zagłębia Miedziowego – V edycja – Obiszów – wyniki
 1 file(s)  13 downloads
Wyniki 6 sierpnia 2018 Download
20180801 : Młodzieżowa Liga Kolarska – komunikat nr 2 – Sobótka – wyniki
 1 file(s)  11 downloads
Wyniki 2 sierpnia 2018 Download
20180722 : Dolny Śląsk Tour – III etap i klasyfikacja końcowa – Świebodzice – wyniki
 1 file(s)  4 downloads
Wyniki 2 sierpnia 2018 Download
20180721 : Dolny Śląsk Tour – II etap – Dobromierz – wyniki
 1 file(s)  125 downloads
Wyniki 22 lipca 2018 Download
20180721 : Dolny Śląsk Tour – I etap (ITT) – Zagórze Śląskie – wyniki
 1 file(s)  114 downloads
Wyniki 21 lipca 2018 Download
20180720 : Kryterium o Złotą Spinkę Prezydenta Miasta Wałbrzycha – Wałbrzych – wyniki
 1 file(s)  18 downloads
Wyniki 21 lipca 2018 Download
20180714 : Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – II Memoriał Adama Szczurowskiego – wyścig nr 4 – Wałbrzych – wyniki
 1 file(s)  29 downloads
Wyniki 17 lipca 2018 Download
20180704 : Młodzieżowa Liga Kolarska – komunikat nr 1 – Sobótka – wyniki
 1 file(s)  11 downloads
Wyniki 14 lipca 2018 Download
20180707 : V edycja Szosowego Wyścigu Kolarskiego – Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika – Nowice – wyniki
 1 file(s)  48 downloads
Wyniki 13 lipca 2018 Download
20180624 : X Wyścig pod Górę o Puchar Św. Anny z Proszówki – Mistrzostwa Dolnego Śląska w Jeździe Indywidualnej na Czas – Gryfów Śląski-Proszówka – wyniki
 1 file(s)  63 downloads
Wyniki 26 czerwca 2018 Download
20180616 : V Grand Prix Pogranicza – Mistrzostwa Dolnego Śląska XC – Nowa Ruda – wyniki
 1 file(s)  73 downloads
Wyniki 19 czerwca 2018 Download
20180609 : 29. Ogólnopolski Wyścig Kolarski „O Złotą Wstęgę Kaczawy” – Złotoryja – wyniki
 1 file(s)  91 downloads
Wyniki 11 czerwca 2018 Download
20180527 : X Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn – Podgórzyn – wyniki
 1 file(s)  56 downloads
Wyniki 5 czerwca 2018 Download
20180602 : Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 3 – Stare Bogaczowice – wyniki
 1 file(s)  54 downloads
Wyniki 5 czerwca 2018 Download
20180603 : 2. Kryterium Uliczne Powiatu Bolesławieckiego – Bolesławiec – wyniki
 1 file(s)  59 downloads
Wyniki 3 czerwca 2018 Download
20180601 : Rowerowy Dzień Dziecka – Dni Szczawna-Zdroju – wyniki
 1 file(s)  31 downloads
Wyniki 13 czerwca 2018 Download
20180527 : Liga Szkółek Kolarskich MTB Zagłębia Miedziowego – IV edycja – Lubań Śląski – wyniki
 1 file(s)  25 downloads
Wyniki 30 maja 2018 Download
20180526 : Liga Szkółek Kolarskich MTB Zagłębia Miedziowego – III edycja – Jerzmanowa – wyniki
 1 file(s)  14 downloads
Wyniki 30 maja 2018 Download
20180519-20 : Mistrzostwa Makroregionu Województw Lubuskiego i Dolnośląskiego w kolarstwie szosowym – III Seria Pucharu Polski – eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Strzelce Krajeńskie – młodziczki- wyniki
 1 file(s)  24 downloads
Wyniki 29 maja 2018 Download
20180519-20 : Mistrzostwa Makroregionu Województw Lubuskiego i Dolnośląskiego w kolarstwie szosowym – III Seria Pucharu Polski – eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Strzelce Krajeńskie – młodzicy – wyniki
 1 file(s)  16 downloads
Wyniki 29 maja 2018 Download
20180526 : Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 2 – Dobromierz – wyniki
 1 file(s)  65 downloads
Wyniki 28 maja 2018 Download
20180513 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – Eliminacje do OOM – juniorka młodsza i junior młodszy – dzień 3 – madison – wyniki
 1 file(s)  11 downloads
Wyniki 15 maja 2018 Download
20180511 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – Eliminacje do OOM – juniorka młodsza i junior młodszy – dzień 1 – sprint drużynowy – wyniki
 1 file(s)  3 downloads
Wyniki 15 maja 2018 Download
20180513 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – Eliminacje do OOM – kategoria juniorka młodsza i junior młodszy – dzień 3 – keirin – wyniki
 1 file(s)  12 downloads
Wyniki 14 maja 2018 Download
20180513 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – Eliminacje do OOM – kategoria juniorka młodsza i junior młodszy – dzień 3 – 2000 m – wyniki
 1 file(s)  8 downloads
Wyniki 14 maja 2018 Download
20180511 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – Eliminacje do OOM – kategoria juniorka młodsza i junior młodszy – dzień 1 – sprint – wyniki
 1 file(s)  13 downloads
Wyniki 15 maja 2018 Download
20180512 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – Eliminacje do OOM – kategoria juniorka młodsza i junior młodszy – dzień 2 – omnium – wyniki
 1 file(s)  60 downloads
Wyniki 14 maja 2018 Download
20180511 : Puchar Polski w kolarstwie torowym – Eliminacje do OOM – kategoria juniorka młodsza i junior młodszy – dzień 1 – wyścig drużynowy – wyniki
 1 file(s)  59 downloads
Wyniki 14 maja 2018 Download

    Dokumenty organizacyjne

    Title
    Wniosek o licencję DZKol 2018
     1 file(s)  398 downloads
    Organizacyjne 27 grudnia 2017 Download
    Deklaracja członkowska DZKol
     1 file(s)  12 downloads
    Organizacyjne 22 marca 2017 Download