Wczytaj widok.
2024 Kalendarz imprez DZKol (stan na 29.02.2024)
1 file(s) 149.89 KB
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Maratonie MTB – Memoriał Artura Filipiaka
Duszniki Zdrój - Zieleniec Zieleniec, dolnośląskie, PolskaFinał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie MTB
Gorzów WielkopolskiVia Dolny Śląsk #Szosowy Klasyk Grodowiec
Grodowiec Grodowiec, dolnośląskie, PolskaPuchar Starosty Wałbrzyskiego
JaczkówLiga Szkółek Kolarskich #Obiszów
ObiszówBike Maraton #Obiszów
ObiszówKryterium Nowa Ruda, II Eliminacja do Mistrzostw Polski w Kryterium
Nowa Ruda Nowa Ruda, dolnośląskie, PolskaDolny Śląsk Tour – Skoda Auto Sudety: Wyścig Kolarski Kobiet, Juniorek i Juniorów Młodszych – jazda indywidualna na czas
Zagórze - Przełęcz Palczyk Zagórze, dolnośląskie, PolskaMMM Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie torowym: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie i Wielkopolskie
Wrocław - tor kolarski Żmigrodzka 243, Wrocław, dolnośląskie, Polska4x Pro Tour Round 3 – III-cia runda Pucharu Świata. Tor fourcrosowy „Słoneczna Polana”
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaMistrzostwa Polski 4xFourcross
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaIV Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Szlakiem Bitwy Kaczawskiej” ze startu wspólnego
Krotoszyce Krotoszyce, dolnośląskie, PolskaUphil Race Śnieżka
KarpaczGórskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym
Podgórzyn - Sosnówka Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaBike Maraton #Karpacz
KarpaczXV Grand Prix MTB Solidarności – Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig #5
Jaworzyna Śląska Jaworzyna Śląska, dolnośląskie, PolskaXV Grand Prix MTB Solidarności – Cykl Wyścigów MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig #5
Jaworzyna Śląska Jaworzyna Śląska, dolnośląskie, PolskaEnduro MTB Series
Srebrna GóraPuchar Strefy MTB Sudety – Grand Prix Pieszyc MTB Wielka Sowa
Pieszyce Pieszyce, dolnośląskie, PolskaLiga MTB 2019 #Jakubów
Jakubów Jakubów, dolnośląskie, PolskaLiga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig #6
ŚwiebodziceGórskie Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych Amatorów
Podgórzyn - Sosnówka Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaBike Maraton #Ludwikowice Kłodzkie
Ludkowice Kłodzkie Ludkowice Kłodzkie, PolskaVia Dolny Śląsk: Szosowy Klasyk #Ludwikowice Kłodzkie
Ludwikowice KłodzkieLiga Szkółek Kolarskich #Głogów
Głogów Głogów, dolnośląskie, PolandOtwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w MTB
Nowa Ruda Nowa Ruda, dolnośląskie, PolskaGórale na Start – Finał PP
Boguszów Gorce Boguszów Gorce, PolskaBike Maraton #Świeradów-Zdrój
Świeradów Zdroj Świeradów Zdroj, PolskaLiga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig #7
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaCykl Wyścigów MTB – Wyścig #6
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaVIII Czasówka Kaczawska Górska – Edycja VI
Wojcieszów - Podgórki Wojcieszów, dolnośląskie, PolskaOgólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Starosty Złotoryjskiego
Wysocko gmina Złotoryja Wysocko, dolnośląskie, PolskaFinał Mistrzostw Polski w Kryteriach
Jelcz Laskowice Jelcz Laskowice, PolskaVia Dolny Śląsk: „ITT Grand Prix Kobierzyc”
Kobierzyce Kobierzyce, dolnośląskie, PolskaVII Czasówka Gorzanowicka
Pogwizdów - Gorzanowice Pogwizdów, dolnośląskie, PolskaLiga Szkółek Kolarskich #Wilków
Wilków Wilków, dolnośląskie, PolskaBike Maraton #Sobótka
SobótkaXXX Wyścig Kolarski, III-etapy, Puchar Polski, EOOM, na I-etapie jazda indywidualna na czas, na II-etapie start wspólny
Wysocko Wielkie wielkopolskie1# Bike Maraton, Szklarska Poręba
Szklarska PorębaPKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk, Szosowy Klasyk, Szklarska Poręba
Szklarska PorębaUCI Warsaw Cup – Puchar Polski XCO – edycja 1, Eliminacje do OOM #1
Warszawa mazowieckiePuchar Polski Downhill, Czarna Góra
Czarna Góra-Stonie Śląkie dolnośląskieII Czasówka Lubomierska – Jazda indywidualna na czas na dystansie 10 km
Lubomierz Lubomierz, dolnośląskie, Polskarz
Puchar Polski w kolarstwie torowym, Eliminacje do OOM
Wrocław - tor kolarski Żmigrodzka 243, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 1 – Puchar Wójta Gminy Stare Bogaczowice
Stare Bogaczowice Stare Bogaczowice, dolnośląskie, PolskaPKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk, „Dog’s Head Predator Race”
Gromadka Gromadka, dolnośląskie, PolskaPuchar Polski w kolarstwie szosowym Koziegłowy, Eliminacje OOM – jazda ind. na czas i start wspólny
Koziegłowy Koziegłowy, PolskaMistrzostwa Polski BMX Racing – start wspólny
Dzierżoniów Dzierżoniów, dolnośląskie, PolskaMemoriał Pawła Sosika
ŚwiebodziceSowiogórski Tour – Nadzieje Olimpijskie, Dzierżoniów-Oborniki Śląskie
Dzierżoniów-Oborniki Śląskie3# Bike Maraton, Kowary
KowaryLiga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 4 – Puchar Wójta Gminy Walim
Walim Walim, PolskaCzasówka Izerska
Szklarska PorębaV Ogólnopolski Wyścig Kolarski Szlakiem Bitwy Kaczawskiej
Krotoszyce Krotoszyce, dolnośląskie, PolskaGórskie Szosowe Mistrzostwa Polski
Wysowa Zdrój Wysowa Zdrój, PolskaDoka Downhill City Tour
Ustroń ZawodzieMMM Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kolarstwie Górskim MTB XC
Boguszów Gorce Boguszów Gorce, PolskaGórale na Start – Mistrzostwa Polski E-Bike
Boguszów Gorce Boguszów Gorce, PolskaGórale na Start, Puchar Polski XCO, edycja #2
Boguszów Gorce Boguszów Gorce, PolskaAlbertina Bałtyk-Karkonosze Tour
Kołobrzeg-KarpaczFinał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym – jazda indywidualna na czas i start wspólny
Koźminek Koźminek, PolskaLiga Szkółek Kolarskich w Jerzmanowej
Jerzmanowa Jerzmanowa, dolnośląskie, PolskaOtwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Zjeździe MTB Downhill
Boguszów Gorce Boguszów Gorce, Polska5# Bike Maraton, Jelenia Góra
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaIX Czasówka Kaczawska Górska
Wojcieszów - Podgórki Wojcieszów, dolnośląskie, PolskaMiędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w jeździe parami na czas
Zwierzyn Zwierzyn,
Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski – Tandemy, Służby Mundurowe i Amatorzy
Podgórzyn - Sosnówka Podgórzyn, dolnośląskie, Polska6# Bike Maraton, Polanica-Zdrój
Polanica Zdrój Polanica Zdrój, PolskaXVI Grand Prix MTB Solidarności – Liga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 6
Jaworzyna Śląska Jaworzyna Śląska, dolnośląskie, PolskaPump It Tour – Puchar Polski Pumptrack
Kasina WielkaMistrzostwa Polski w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej
Godziesze Wielkie Godziesze Wielkie, PolskaLiga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 7 – FINAŁ – Puchar Burmistrza Szczawna-Zdroju
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaLiga Szkółek Kolarskich w Wilkowie
Wilków Wilków, dolnośląskie, Polska7# Bike Maraton, Świeradów
Świeradów8# Bike Maraton, Sobótka
Sobótka9# Bike Maraton Miękinia – FINAŁ
MiękiniaLiga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 1 – Stare Bogaczowice
Stare Bogaczowice Stare Bogaczowice, dolnośląskie, PolskaWyścig nr 1 w Starych Bogaczowicach - komunikat organizacyjny: Regulamin Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej:
Bike Maraton Złotoryja – PP w Maratonie MTB
Złotoryja Złotoryja, PolskaPKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk „Szosowy Klasyk”
Złotoryja Złotoryja, PolskaPuchar Polski w kolarstwie torowym – I seria – Eliminacje do Mistrzostw Polski – omnium juniorów i juniorek
Łódź Północna 36, Łódź, Łódzkie, PolandXIX MTB XCO Rusza Peleton – Puchar Polski MTB XCO, Eliminacje do OOM
Białystok Białystok, PolskaJBG-2 Pressingowa Petarda Jastrzębie Zdrój – Puchar Polski MTB XCO
Jastrzębie Zdrój Jastrzębie Zdrój, PolandBike Maraton Polanica Zdrój
Polanica Zdrój Polanica Zdrój, PolskaLiga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 4 – Walim
WalimKOMUNIKAT ORGANIZACYJNY: REGULAMIN:
UCI: Górale na Start – Puchar Polski XCO
WałbrzychZAPISY: www.wynikizawodow.eu
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie MTB – sztafeta
Biała Biała, opolskie, PolskaWielka Nagroda Miasta Kalisza – Eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów – omnium II seria
Wielkopolski Związek KolarskiPuchar Polski w kolarstwie szosowym – Eliminacje OOM – jazda indywidualna na czas
Koziegłowy Koziegłowy, Polska2024 Kalendarz imprez DZKol (stan na 29.02.2024)
1 file(s) 149.89 KB