2024 Kalendarz imprez DZKol (stan na 29.02.2024)
Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 1 – Stare Bogaczowice
Stare Bogaczowice Stare Bogaczowice, dolnośląskie, PolskaWyścig nr 1 w Starych Bogaczowicach - komunikat organizacyjny: Regulamin Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej:
Bike Maraton Złotoryja – PP w Maratonie MTB
Złotoryja Złotoryja, PolskaPKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk „Szosowy Klasyk”
Złotoryja Złotoryja, PolskaPuchar Polski w kolarstwie torowym – I seria – Eliminacje do Mistrzostw Polski – omnium juniorów i juniorek
Łódź Północna 36, Łódź, Łódzkie, PolandXIX MTB XCO Rusza Peleton – Puchar Polski MTB XCO, Eliminacje do OOM
Białystok Białystok, PolskaJBG-2 Pressingowa Petarda Jastrzębie Zdrój – Puchar Polski MTB XCO
Jastrzębie Zdrój Jastrzębie Zdrój, PolandBike Maraton Polanica Zdrój
Polanica Zdrój Polanica Zdrój, PolskaLiga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 4 – Walim
WalimKOMUNIKAT ORGANIZACYJNY: REGULAMIN:
UCI: Górale na Start – Puchar Polski XCO
WałbrzychZAPISY: www.wynikizawodow.eu
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie MTB – sztafeta
Biała Biała, opolskie, PolskaWielka Nagroda Miasta Kalisza – Eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów – omnium II seria
Wielkopolski Związek KolarskiPuchar Polski w kolarstwie szosowym – Eliminacje OOM – jazda indywidualna na czas
Koziegłowy Koziegłowy, PolskaGrand Prix Doliny Baryczy – XXXI Memoriał Wernera Józefa Grundmanna i Jerzego Wizowskiego
ŻmigródZAPISY: www.zapisy.domtel-sport.pl
Puchar Polski w kolarstwie szosowym – Eliminacje OOM – wyścig ze startu wspólnego
Koziegłowy Koziegłowy, PolskaLiga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 5 – Dobromierz
DobromierzRegulamin Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej Komunikat organizacyjny
MMM – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym
Zielona Góra2021-06-19 Jazda indywidualna na czas - regulamin 2021-06-20 Wyścig ze startu wspólnego - regulamin
Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – XVII Grand Prix Solidarności – Wyścig nr 6 – Jaworzyna Śląska
Jaworzyna Śląska Jaworzyna Śląska, dolnośląskie, PolskaRegulamin Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej Komunikat organizacyjny
MINI Sikora Enduro MTB Series
ŚwieradówBike Adventure
Szklarska PorębaMistrzostwa Szkółek Kolarskich
RaszkówMMM Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie torowym
Wrocław - tor kolarski Żmigrodzka 243, Wrocław, dolnośląskie, PolskaWYNIKI REGULAMIN DRUK ZGŁOSZENIA
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Puchar Polski w kolarstwie torowym
Wrocław - tor kolarski Żmigrodzka 243, Wrocław, dolnośląskie, PolskaWYNIKI REGULAMIN DRUK ZGŁOSZENIA
Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika – jazda indywidualna na czas
Nowice Nowice, dolnośląskie, PolskaWYNIKI REGULAMIN
Bike Maraton Szklarska Poręba
Szklarska PorębaMistrzostwa Polski BMX Racing – start wspólny
Dzierżoniów Dzierżoniów, dolnośląskie, PolskaGrand Prix Walimia MTB XCO – Eliminacje do OOM
Walim Walim, PolskaPKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk „Szosowy Klasyk”
Szklarska PorębaMłodzieżowe Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym
Szczecin Szczecin, zachodniopomorskie, PolskaBike Maraton Bielawa
BielawaVisegrad V4 Bicycle Race Grand Prix Poland
Oleśnica-DługołękaUCI Bałtyk-Karkonosze Tour
Kołobrzeg-KarpaczMiędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w sztafecie MTB
Biała Prudnicka Jana i Karola Augustynów, Biała Prudnicka, OpolskieREGULAMIN
Liga Szkółek Kolarskich – Dolny Śląsk 2021 – Obiszów
ObiszówWYNIKI KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY REGULAMIN
Puchar Starosty Wałbrzyskiego
JaczkówBike Maraton Obiszów
ObiszówMistrzostwa Polski MTB XCO
Boguszów Gorce Boguszów Gorce, PolskaPKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk „Grand Prix „Kargula i Pawlaka”
Lubomierz Lubomierz, dolnośląskie, PolskaSowiogórski Tour
Powiat DzierżoniówWYNIKI REGULAMIN
Wyścig Kolarski o „Złotą Spinkę Prezydenta Miasta Wałbrzycha”
WałbrzychREGULAMIN
Bike Maraton Kowary
KowaryWyścig Kolarski – XX Memoriał Pawła Sosika
ŚwiebodziceREGULAMIN
Gold Lion of Legnica Kryterium
LegnicaCCC TOUR – Grody Piastowskie (UCI 2.2)
Dolny ŚląskLiga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 7 – Grzędy
Grzędy , PolandKOMUNIKAT ORGANIZACYJNY REGULAMIN
Uphill Race Śnieżka
KarpaczBike Maraton Miękinia
MiękiniaIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Korona Kocich Gór” – Memoriał Kornela Morawieckiego
MiękiniaWYNIKI REGULAMIN
IX Wyścig CycloOpawy XC – MTB Głuchołazy – Puchar Polski
Głuchołazy Głuchołazy, opolskie, PolskaMMM Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie MTB XC
Głuchołazy Głuchołazy, opolskie, PolskaREGULAMIN
Finał Pucharu Polski Memoriał Tomka Jakubowskiego
Chrzypsko Wielkie Chrzypsko Wielkie, PolskaLiga Szkółek Kolarskich – Dolny Śląsk 2021 – Jakubów
Jakubów Jakubów, dolnośląskie, PolskaZAPISY www.biurozawodow.eu KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY REGULAMIN CYKLU LIGA SZKÓŁEK KOLARSKICH MTB
Liga Szkółek Kolarskich – Dolny Śląsk 2021 – Wilków
Wilków Wilków, dolnośląskie, PolskaWYNIKI KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY REGULAMIN
Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB
Srebrna GóraBike Maraton Świeradów-Zdrój
Świeradów-ZdrójLiga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig nr 8 – Szczawno Zdrój
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaKOMUNIKAT ORGANIZACYJNY WYŚCIGU NR 8 REGULAMIN LIGII MTB XC AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ
Liga Szkółek Kolarskich – Dolny Śląsk 2021 – Jerzmanowa
Jerzmanowa Jerzmanowa, dolnośląskie, PolskaKOMUNIKAT ORGANIZACYJNY REGULAMIN
VIII Memoriał Stanisława Szozdy
PrudnikJelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race – UCI HC + Junior Series PP + EOOM
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaBike Maraton UCI MTB Marathon Series
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaMistrzostwa Polski w jeździe na czas: dwójkami i drużynowo
Godziesze Wielkie Godziesze Wielkie, Polska„Runda Spadających Liści” Finał Sezonu 2021
SobótkaREGULAMIN
PP w kat. U23 Mężczyzn (I seria). XXXV Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Ślężański Mnich”. Memoriał Romana Ręgorowicza. Otwarcie Sezonu 2022
SobótkaWYNIKI domtel-sport.pl REGULAMIN
PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk „Ślężański Mnich”
SobótkaWYNIKI domtel-sport.pl REGULAMIN viadolnyslask.pl
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM)- jazda dwójkami
Zielona GóraWYNIKI wynikizawodow.eu REGULAMIN wynikizawodow.eu
Puchar Polski w kolarstwie szosowym (II seria) – jazda indywidualna na czas, start wspólny „Lubuskie warte zachodu”
Zielona GóraWYNIKI wynikizawodow.eu REGULAMIN wynikizawodow.eu
Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 1 – Stare Bogaczowice
Stare Bogaczowice Stare Bogaczowice, dolnośląskie, PolskaWYNIKI wynikizawodow.eu KOMUNIKAT REGULAMIN
Bike Maraton Miękinia
MiękiniaMiędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w MTB: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie
Koźminek Koźminek, PolskaKarpacki Wyścig Kurierów. Memoriał Wacława Felczaka
Tarnów , PolandLiga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 2 – Wałbrzych
WałbrzychKOMUNIKAT ORGANIZACYJNY REGULAMIN
VI Memoriał Marka Malika MTB XCO – eliminacje OOM
Las Klatka k. Wieruszowa , PolandBike Maraton Polanica Zdrój
Polanica Zdrój Polanica Zdrój, PolskaJaworska Pajda Chleba
Jawor , PolandWYNIKI REGULAMIN
Korona Gór Sowich
Nowa Ruda Nowa Ruda, dolnośląskie, PolskaWYNIKI REGULAMIN
Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 3 – Jaworzyna Śląska
Jaworzyna Śląska Jaworzyna Śląska, dolnośląskie, PolskaKOMUNIKAT ORGANIZACYJNY REGULAMIN
PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk „Dog’s Head Predator Race”
Gromadka Gromadka, dolnośląskie, PolskaLiga Szkółek Kolarskich MTB. O Puchar Nadleśnictwa Oleśnica Śląska – Twardogóra
TwardogóraWYNIKI REGULAMIN KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – jazda indywidualna na czas, start wspólny
DobromierzREGULAMIN KOMUNIKAT O ZMIANIE DŁUGOŚCI CZASÓWKI
Bike Maraton Złotoryja
Złotoryja Złotoryja, PolskaPuchar Polski MTB (II seria) – Myślenice MTB XCO UCI 1. Eliminacje do OOM
Myślenice , PolandPKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk „Złota Wstęga Kaczawy”
Złotoryja Złotoryja, PolskaPuchar Polski Juniorów Młodszych w kolarstwie torowym (II seria). Eliminacje strefowe do OOM
Wrocław - tor kolarski Żmigrodzka 243, Wrocław, dolnośląskie, PolskaZGŁOSZENIA KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Puchar Polski MTB (III seria) – UCI-3 – Petarda Jastrzębie-Zdrój. Eliminacje do OOM
Jastrzębie Zdrój Jastrzębie Zdrój, PolandLiga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 4 – Świebodzice
ŚwiebodziceKOMUNIKAT ORGANIZACYJNY REGULAMIN
Kryterium o Złoty Pierścień Krakowa
Kraków , PolandLiga Szkółek Kolarskich MTB – Ścinawa
Ścinawa , PolandWYNIKI KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY REGULAMIN
Maja Włoszczowska MTB Race UCI HC + UCI Junior Series XCO – Puchar Polski w MTB (IV seria) – eliminacje do OOM
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaUCI MTB Marathon Series – Bike Maraton Jelenia Góra
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaPuchar Polski w BMX (II i III seria)
Dzierżoniów Dzierżoniów, dolnośląskie, PolskaJakuszyce Gravel Adventure – UCI Gravel World Series
Jakuszyce , PolandMistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym
Województwo Mazowieckie Nowogrodzka 7/9 lok. 36, Warszawa, PolandMistrzostwa Polski 4x (four cross)
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaBike Maraton Szklarska Poręba
Szklarska PorębaO Złotą Spinka Prezydenta Miasta Wałbrzycha – Memoriał Janusza Wilczewskiego
WałbrzychREGULAMIN
Memoriał Pawła Sosika
ŚwiebodziceREGULAMIN
Bike Adventure
Szklarska PorębaLiga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 6 – Grzędy
Grzędy , PolandKOMUNIKAT ORGANIZACYJNY REGULAMIN