Międzynarodowe Kryterium Kolarskie 7 kwietnia w Dzierżoniowie

Międzynarodowe Kryterium Kolarskie Dzierżoniów – Memoriał dyrektora LO SMS Zdzisława Szepke odbędzie się 7 kwietnia 2018.

To pierwsze zawody z cyklu eliminacji do mistrzostw Polski w Kryterium.

Start i meta, jak co roku, zlokalizowane są przy ul. Świdnickiej (na wysokości kina „Zbyszek”), a trasa poprowadzona została po stałej pętli, ulicami Świdnicką, Pocztową, Krasickiego, Nowowiejską i Kościuszki.

Rozegrana zostanie rywalizacja w następujących kategoriach: Dzieci 8-7 lat i młodsze, Dzieci 9-10 lat, Dzieci 11-12 lat, Żak/Żakini, Młodziczka, Młodzik, Juniorka Młodsza, Junior Młodszy, Junior, Cyclosport/Masters + Amator/Amatorka, Elita Kobiet + Juniorka, Elita Mężczyzn.

W zawodach prawo startu mają zawodnicy i zawodniczki posiadający licencje sportowe, aktualne badania lekarskie, ubezpieczenie OC i NW. W kategorii AMATOR prawo startu mają osoby bez licencji, po podpisaniu oświadczenia, że startują na własną odpowiedzialność.

Start pierwszej kategorii, dzieci w wieku 8-7 lat i młodsze, które zmierzą się z 500-metrowym odcinkiem, zaplanowano na godzinę 10.30. O godz. 15.40 na trasę wyruszy Elita Kobiet + Juniorki, natomiast o 16.45 wystartuje Elita Mężczyzn.

Warto wspomnieć, że Amatorki w tym roku po raz pierwszy na dzierżoniowskiej trasie będą klasyfikowane osobno.

Regulamin dostępny na dzkol.pl/regulaminy i dokumenty
Zapisy na stronie: www.akces-sport.pl/zapisy

Więcej informacji pod adresem: www.hotelosir.pl
lub pod numerem tel.: 745 645 05 41 w. 384

 

 

No Replies to "Międzynarodowe Kryterium Kolarskie 7 kwietnia w Dzierżoniowie"