Wyniki Challenge’u DZKol w kolarstwie szosowym i MTB na dzień 29 czerwca 2018 roku

Na szosach historycznego Grunwaldu oraz Ostródy rozegrano Mistrzostwa Polski w jeździe indywidualnej na czas i ze startu wspólnego w kategorii: juniorka, junior i U23 kobiety. Największą niespodziankę sprawił sobie, trenerowi Zygmuntowi Walczakowi i nam wszystkim junior Łukasz Michalski z UKS Moto Agbud Stelweld Jelcz Laskowice.

Po przejechaniu 122 km na linię mety wjechał 76 osobowy peleton kolarzy. Łukasz Michalski popisał się kapitalnym finiszem. Pierwszy przejechał linię mety i zdobył upragniony tytuł Mistrza Polski. Brawo!!

W Challenge’u DZKol na dzień 29.06.2018 roku w MTB punkty zdobyło 96, a na szosie 124 kolarzy. W poprzedniej aktualizacji było sklasyfikowanych 50 kolarzy w MTB i 108 na szosie.

Po raz pierwszy publikujemy i zachęcamy do zapoznania się z klasyfikacją w Systemie Sportu Młodzieżowego w Polsce, w której punkty zdobyło już 51 zawodniczek i zawodników z Dolnośląskiego. Warto sprawdzić czy w tej klasyfikacji jest Twoje nazwisko i imię. W pliku pod nazwą „PZ Kolarski 2018” są szczegółowe tabele punktowe współzawodnictwa sportowego obowiązujące w naszym kraju, określające na jakich zawodach, do którego miejsca i ile tych punktów można zdobyć.

Więcej w opublikowanych wynikach challenge’u:
Pozostałe dokumenty:

Tekst: Janusz Jasiński
Zdjęcie: greten | SZOSA

No Replies to "Wyniki Challenge'u DZKol w kolarstwie szosowym i MTB na dzień 29 czerwca 2018 roku"