Wczytaj widok.
2024 Kalendarz imprez DZKol (stan na 29.02.2024)
1 file(s) 149.89 KB
Rowerowy Dzień Dziecka o Puchar Burmistrza Szczawna Zdrój
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaLiga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 3 – Stare Bogaczowice
Stare Bogaczowice Stare Bogaczowice, dolnośląskie, PolskaMaraton Rowerowy Cross Gryfitów – MTB
Gryfów Śląski dolnośląskie, PolskaBike Maraton: Świeradów Zdrój
Świeradów Zdroj Świeradów Zdroj, PolskaWyścigi MTB dla amatorów i dla dzieci
Wałbrzych29 Ogólnopolski Wyścig Kolarski „O Złotą Wstęgę Kaczawy” Masters i Młodsi
Złotoryja Złotoryja, PolskaMistrzostwa Dolnego Śląska, V Grand Prix Pogranicza
Nowa Ruda Nowa Ruda, dolnośląskie, PolskaTrek Enduro MTB Series
Podgórzyn - Przesieka Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Grand Prix Doliny Baryczy
Milicz dolnośląskie, PolskaVIA Dolny Śląsk: Grand Prix Doliny Baryczy
Milicz dolnośląskie, PolskaPuchar Strefy MTB Sudety 2018, Grand Prix Mieroszowa MTB
Mieroszów dolnośląskie, PolskaMistrzostwa Dolnego Śląska w jeździe indywidualnej na czas pod górę o Puchar św. Anny z Proszówki
Gryfów Śląski - Proszówka Gryfów Śląski, dolnoślaskie, PolskaSzukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika. 5. edycja wyścigu w Jeździe Indywidualnej na Czas
Nowice Nowice, dolnośląskie, PolskaW kategoriach: U23 (K) oraz J, JM (K+M) będą to Mistrzostwa Dolnego Śląska
Bike Maraton: Szklarska Poręba
Szklarska PorębaVIA Dolny Śląsk: Klasyk Szklarska Poręba
Szklarska PorębaTrek Enduro MTB Series – II edycja
Przesieka dolnośląskie, PolskaPuchar Strefy MTB Sudety Grand Prix Jodłownika MTB
Jodłownik Jodłownik, dolnośląskie, PolskaMłodzieżowa Liga Kolarska: Wyścig MTB, Deichmann, Abus Mat
Oleszna Oleszna, PolskaDolny Śląsk Tour: Złota Spinka Miasta Wałbrzych. Memoriał Janusza Wilczewskiego
WałbrzychElita (K), Juniorki, Juniorki Młodsze i Juniorzy Młodsi.
Dolny Śląsk Tour: start wspólny
Zagórze - Przełęcz Palczyk Zagórze, dolnośląskie, PolskaWyścig Kolarski Elity Kobiet, Juniorek i Juniorów Młodszych.
Dolny Śląsk Tour: jazda indywidualna na czas
DobromierzWyścig kolarski Elity Kobiet, Juniorek i Juniorów Młodszych.
Bike Maraton: Bielawa
BielawaDolny Śląsk Tour: Memoriał Pawła Sosika, start wspólny
ŚwiebodziceWyścig Kolarski Elity Kobiet, Juniorek i Juniorów Młodszych.
Mistrzostwa Polski w Four Cross (4X)
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaXV Supermaraton Szosowy „Klasyk Kłodzki”
Duszniki Zdrój - Zieleniec Zieleniec, dolnośląskie, PolskaXI Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Maratonie MTB im. Artura Filipiaka
Duszniki Zdrój - Zieleniec Zieleniec, dolnośląskie, PolskaVia Dolny Śląsk: Szosowy Klasyk Grodowiec
Grodowiec Grodowiec, dolnośląskie, PolskaBike Maraton: Obiszów
ObiszówIII Maraton MTB Kargula i Pawlaka Lubomierz
Lubomierz Lubomierz, dolnośląskie, PolskaLiga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 5 – Boguszów Gorce
Boguszów Gorce Boguszów Gorce, PolskaIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Szlakiem Bitwy Kaczawskiej” ze startu wspólnego
Krotoszyce Krotoszyce, dolnośląskie, PolskaXIV Grand Prix Solidarności
Jaworzyna Śląska Jaworzyna Śląska, dolnośląskie, PolskaGórskie Szosowe Mistrzostwa Polski
Wałbrzych-Zagórze Śląskie dolnośląskie, PolskaMistrzostwa Polski Enduro MTB
Srebrna GóraPuchar Strefy MTB Sudety 2018, Grand Prix Pieszyc MTB Wielka Sowa
Walim Walim, PolskaMMM Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, jazda indywidualna na czas i start wspólny na szosie: Dolnośląskie i Lubuskie
Tuszyn-Roztocznik Tuszyn, dolnośląskie, PolskaLiga Szkółek Kolarskich Zagłębia Miedziowego, 6. edycja
Wilków Wilków, dolnośląskie, PolskaBike Maraton: Wałbrzych
WałbrzychMistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Kolarstwie MTB
Głogów Głogów, dolnośląskie, PolandGórskie Mistrzostwa Polski Masters, Służby Mundurowe, Tandemy Amatorzy w Kolarstwie Szosowym
Podgórzyn - Sosnówka Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaLiga Szkółek Kolarskich Zagłębia Miedziowego, 7. edycja
Polkowice Polkowice, PolskaLiga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – wyścig nr 7 – Szczawno Zdrój
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaŚrody kolarskie wyścig MTB, Deichmann, Abus Mat
Jordanów Jordanów, dolnośląskie, PolskaJelenia Góra Trophy – Maja Włoszczowska MTB Race. Puchar Polski MTB XCO
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaCykl Czasówek Karkonoskich: VII Czasówka Kaczawska
Wojcieszów - Podgórki Wojcieszów, dolnośląskie, PolskaLiga Szkółek Kolarskich Zagłębia Miedziowego, FINAŁ
Głogów Głogów, dolnośląskie, PolandMistrzostwa Polski w Maratonie MTB – Bike Maraton Jelenia Góra
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaOgólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Starosty Złotoryjskiego
Wysocko gmina Złotoryja Wysocko, dolnośląskie, PolskaKryterium uliczne na 55-lecie Klubu Moto Jelcz-Laskowice
Jelcz Laskowice Jelcz Laskowice, PolskaCykl Czasówek Karkonoskich: VI Czasówka Gorzanowicka Górska Edycja VII – FINAŁ
Pogwizdów - Gorzanowice Pogwizdów, dolnośląskie, PolskaWyścigi MTB dla amatorów i dla dzieci
Boguszów Gorce Boguszów Gorce, PolskaTrek Enduro MTB Series – III edycja
Mieroszów dolnośląskie, PolskaGórale na Start. Puchar Polski MTB XCO
Boguszów Gorce Boguszów Gorce, PolskaVI Międzynarodowy Wyścig Kolarski – Korona Kocich Gór dla Niepodległej
Wielka Lipa-SkotnikiBike Maraton: Sobótka
Sobótka
Wyróżnione
X Jubileuszowy Puchar Piastów Śląskich: Mistrzostwa Dolnego Śląska kolarstwie przełajowym
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaI-edycja: XIII Puchar Prezydenta Jeleniej Góry
Wyróżnione
X Jubileuszowy Puchar Piastów Śląskich: VII Puchar Questsport i XVII Memoriał Jana Kozłowskiego
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaII-edycja: VII Puchar Questsport i XVII Memoriał Jana Kozłowskieg
Międzynarodowe Kryterium Kolarskie Dzierżoniów 2019. Eliminacja do Mistrzostw Polski w Kryterium
Dzierżoniów Dzierżoniów, dolnośląskie, Polska
Wyróżnione
Via Dolny Śląsk : Ślężański Mnich
SobótkaBike Maraton Miękinia
MiękiniaMMM Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (k+m) na szosie w jeździe indywidualnej na czas: Lubuskie i Dolnośląskie
Strzelce Krajeńskie Strzelce Krajeńskie, lubuskie, PolskaCykl wyścigów MTB – Wyścig #1 – o Puchar Wójta Gminy Walim
Walim Walim, PolskaLiga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej #1 Walim – Puchar Wójta Gminy Walim
Walim Walim, PolskaMMM Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (k+m) na szosie ze startu wspólnego: Lubuskie i Dolnośląskie
Strzelce Krajeńskie Strzelce Krajeńskie, lubuskie, PolskaPuchar Strefy MTB Sudety – Grand Prix Barda MTB – V Bardo Open sezon
Bardo Bardo, PolskaLiga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej- Wyścig #2 – o Puchar Wójta Gminy Stare Bogaczowice
Stare Bogaczowice Stare Bogaczowice, dolnośląskie, PolskaCykl wyścigów MTB – Wyścig # 2 – o Puchar Wójta Gminy Stare Bogaczowice
Stare Bogaczowice Stare Bogaczowice, dolnośląskie, PolskaXXII Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Karkonoszy z okazji „Wiosny Cieplickiej”
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaPuchar Strefy MTB Sudety – Grand Prix Walimia MTB
Walim Walim, PolskaGold Lion of Legnica Kryterium
LegnicaCCC TOUR – Grody Piastowskie UCI 2.2
Dolny Śląsk10.05.2019: Polkowice-Polkowice - jazda indywidualna na czas 10.05.2019: Głogów-Polkowice - start wspólny 11.05.2019: Złotoryja-Jawor - start wspólny 12.05.2019: Nowa Ruda-Dzierżoniów - start wspólny
Górale na Start PP + EOOM
WałbrzychBike Maraton Polanica-Zdrój
Polanica Zdrój Polanica Zdrój, PolskaKorona Gór Sowich – wyścig poprzedzający: IV-etap CCC Tour-Grody Piastowskie
Nowa Ruda Nowa Ruda, dolnośląskie, PolskaXI Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn
Podgórzyn Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaVia Dolny Śląsk #”Road Racing”
Gromadka Gromadka, dolnośląskie, PolskaPuchar Strefy MTB Sudety – Grand Prix Głuszycy MTB – MTB Podziemia Osówki
Głuszyca Głuszyca, PolskaRowerowy Dzień Dziecka o Puchar Burmistrza Szczawna Zdrój – Wyścig #3
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaJelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race – UCI HC + Junior Series PP + EOOM
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaBike Maraton – UCI MTB Maraton Series
Jelenia Góra Jelenia Góra, PolskaIII Rajd Rowerowy Cross Gryfitów – MTB
Gryfów Śląski dolnośląskie, PolskaLiga MTB 2019 #Jerzmanowa
Jerzmanowa Jerzmanowa, dolnośląskie, Polska12. Wrocławska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym
Wrocław Wrocław, PolskaXXX Ogólnopolski Wyścig Kolarski „O Złotą Wstęgę Kaczawy”
Złotoryja Złotoryja, PolskaXXXV Międzynarodowe Otwarte Zawody w Kolarstwie Górskim
Lubawka Lubawka, PolskaXC Kudowa
Kudowa Zdrój - Park Zdrojowy Stanisława Moniuszki, Aleje Jana Pawła II, Kudowa Zdrój, dolnośląskie, PolskaXIX Ogólnopolski Wyścig Kolarski
Zagrodno Zagrodno, dolnośląskie, PolskaLiga MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wyścig #4 – Memoriał Adama Szczurowskiego
Wałbrzych - Park Sobieskiego Lotników, Wałbrzych, dolnośląskie, PolskaCykl wyścigów MTB – Wyścig #4 – Memoriał Adama Szczurowskiego
Wałbrzych - Park Sobieskiego Lotników, Wałbrzych, dolnośląskie, PolskaPuchar Polski, Eliminacje do OOM
Wrocław - tor kolarski Żmigrodzka 243, Wrocław, dolnośląskie, PolskaJazda indywidualna na czas
Lubomierz Lubomierz, dolnośląskie, PolskaXXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Grand Prix Dolina Baryczy” Memoriał Grundmanna i Wizowskiego
Milicz - Żmigród Milicz, PolskaVII Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Korona Kocich Gór”
Wielka Lipa-SkotnikiVia Dolny Śląsk #„Korona Kocich Gór”
Wielka Lipa-Skotniki
Puchar Strefy MTB Sudety – Grand Prix Mieroszowa MTB
Mieroszów dolnośląskie, PolskaCryoSpace Bike Adventure Szklarska Poręba – UCI XCS2
Szklarska PorębaPuchar Strefy MTB Sudety – Grand Prix Jodłownika MTB
Jodłownik Jodłownik, dolnośląskie, Polska
Szukamy następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika
Nowice Nowice, dolnośląskie, PolskaBike Maraton #Szklarska-Poręba
Szklarska PorębaVia Dolny Śląsk #Szosowy Klasyk Szklarska-Poręba
Szklarska PorębaEnduro MTB Series
Przesieka dolnośląskie, PolskaBike Maraton #Bielawa
BielawaOtwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Maratonie MTB – Memoriał Artura Filipiaka
Duszniki Zdrój - Zieleniec Zieleniec, dolnośląskie, PolskaFinał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie MTB
Gorzów WielkopolskiVia Dolny Śląsk #Szosowy Klasyk Grodowiec
Grodowiec Grodowiec, dolnośląskie, PolskaPuchar Starosty Wałbrzyskiego
JaczkówLiga Szkółek Kolarskich #Obiszów
ObiszówBike Maraton #Obiszów
ObiszówKryterium Nowa Ruda, II Eliminacja do Mistrzostw Polski w Kryterium
Nowa Ruda Nowa Ruda, dolnośląskie, PolskaDolny Śląsk Tour – Skoda Auto Sudety: Wyścig Kolarski Kobiet, Juniorek i Juniorów Młodszych – jazda indywidualna na czas
Zagórze - Przełęcz Palczyk Zagórze, dolnośląskie, PolskaMMM Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie torowym: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie i Wielkopolskie
Wrocław - tor kolarski Żmigrodzka 243, Wrocław, dolnośląskie, Polska4x Pro Tour Round 3 – III-cia runda Pucharu Świata. Tor fourcrosowy „Słoneczna Polana”
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaMistrzostwa Polski 4xFourcross
Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój, PolskaIV Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Szlakiem Bitwy Kaczawskiej” ze startu wspólnego
Krotoszyce Krotoszyce, dolnośląskie, PolskaUphil Race Śnieżka
KarpaczGórskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym
Podgórzyn - Sosnówka Podgórzyn, dolnośląskie, PolskaBike Maraton #Karpacz
Karpacz2024 Kalendarz imprez DZKol (stan na 29.02.2024)
1 file(s) 149.89 KB